Home » 2018 » maj » 07

Dnevna Arhiva: 7. maj 2018.

Одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику. Припреме из математике. Распоред за 26.мај 2018. год.

Припремна  настава за упис ученика у одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику ће се одржати у Зрењанинској гимназији на првом спрату у учионици број 11, у следећим терминима:

Više o ovome »

Пријава за рачунарско одељење

Ученици који су заинтересовани за упис у одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику треба да се пријаве за полагање пријемног испита. Пријава се може поднети у Зрењанинској гимназији у секретаријату школе: у петак, 11.5.    од ...

Više o ovome »