Home » Nemački jezik » Dodela PASCH-plakete Zrenjaninskoj gimnaziji

Dodela PASCH-plakete Zrenjaninskoj gimnaziji

Na svečanom prijemu u rezidenciji ambasadora Savezne Republike Nemačke u Beogradu 21. septembra 2014.godine Zrenjaninskoj gimnaziji je dodeljena PASCH-plaketa čime je naša gimnazija postala deo međunarodnog projekta Škole partneri za budućnost. Ova plaketa je  nagrada za visoki kvalitet u izvođenju nastave nemačkog jezika u našoj školi kao i podrška za dalje usavršavanje  te nastave.

Prijemu je prisustvovao i ministar prosvete Srđan Verbić i lično se upoznao sa DSD-projektom i projektom PASCH-škola.

Isto veče su direktoru Zrenjaninske gimnazije Milanu Radakoviću uručene diplome za nemački jezik (DSD) za  učenike  naše škole koji su ispit polagali u proleće 2014. godine.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/Dru%C5%A1tvo/1702180/Prve+nema%C4%8Dke+diplome+za+%C4%91ake+u+Srbiji.html

Scroll To Top