Home » Nemački jezik » Dodela diploma (DSD)

Dodela diploma (DSD)

Svečana dodela diploma za nemački jezik (DSD1)  prvoj generaciji učenika Zrenjaninske gimnazije koji su polagali DSD-ispit održana je 24. septembra 2014. godine. Diplome je uručio direktor škole, koji je učenicima uz čestitke  poželeo da znanje, koje ove diplome potvrđuju, nastave da usavršavaju i primenjuju u svakodnevnom životu, i da im to znanje pomogne u daljem školovanju i jednog dana u razvoju profesionalne karijere.

Za nivo B1 diplomu su primila 24 učenika, za nivo A2 dva učenika i potvrde o delimično položenom ispitu takođe dva učenika.

Od velikog značaja za dalji razvoj DSD- projekta u Zrenjaninskoj gimnaziji je iskustvo koje je  stečeno u radu sa ovom prvom grupom polaznika i izuzetno dobar rezultat koji su ovi učenici ostvarili na ispitu.

Scroll To Top