Home » Filozofija » Projekat filozofske razmene: „Minerva“ proglašen za najbolji projekat u Nemačkoj za 2013.godinu

Projekat filozofske razmene: „Minerva“ proglašen za najbolji projekat u Nemačkoj za 2013.godinu

DSCN1617PASCH certificate Već četvrti put, učenici i profesori gimnazije u Hercogenratu, iz Nemačke i Zrenjaninske gimnazije, učestvuju u filozofskoj razmeni. Zajednički produkt promišljanja je filozofski časopis Minerva u kom su objavljeni radovi učenika, filozofski eseji, kao i zapisi sa radionica koje se održavaju na najneobičnijim mestima kao što su muzeji, izletišta, galerije, parkovi i gradske kuće. U okviru programa organizovana je humanitarna pomoć za Obrenovačku gimnaziju. Program koordiniraju profesori filozofije Frank Beker i Sara Šubert kao i  Andraš Juhas i Aleksandra Maksić.

header

Scroll To Top