Home » Nove objave » Smanji svoj otisak!

Smanji svoj otisak!

’’Smanji svoj otisak!’’ je projekat koji se bavi ekologijom, a sprovodi ga Udruženje ’’INSPIRACIJA’’ u saradnji sa HPTŠ ’’Uroš Predić’’, EGŠ ’’Nikola Tesla’’ i Zrenjaninskom gimnazijom. U ovom projektu, akcenat je stavljen na uticaj i ulogu pojedinca u očuvanju životne sredine. Kroz prvu fazu projekta edukaciju je prošlo oko 300 učenika iz partnerskih škola gde su imali priliku da povežu ekološke probleme sa sopstvenim načinom života.

Završna aktivnost projekta ’’Smanji svoj otisak!’’ je javna akcija koja će se održati u centru grada 17.11.2014.godine od 12h. Na javnoj akciji učenici iz sve tri škole će prezentovati svoje panoe i ideje kako da budemo ekološki i energetski svesniji.  Projekat ’’Smanji svoj otisak!’’ finansira Ministarstvo omladine i sporta Republike Srbije.

Gimnazija 04.11. V radionica _ 1Gimnazija 31.10. III radionica _ 2EGu0160 04.11. V radionica _1 EGu0160 31.10. III radionica _ 1

 

 

Scroll To Top