Home » Hemija » POPULARNA HEMIJSKA SEKCIJA U ŠKOLI

POPULARNA HEMIJSKA SEKCIJA U ŠKOLI

Od septembra je počela sa radom HEMIJSKA SEKCIJA na kojoj dolaze učenici naše škole bez obzira koju ocenu imaju iz hemije. Mnogi učenici mešaju hemijsku sekciju i dodatnu nastavu za takmičenje. HEMIJSKA SEKCIJA je sa sve učenike koje ne idu na takmičenje, a žele da se bave eksperimentalnim radom i da rade oglede i eksperimente u saradnji sa profesorima. U svakom trenutku mogu se priključiti svi učenici koji žele da se upuste u zanimljive laboratorijske odaje Zrenjaninske gimnazije. Hemijsku sekciju vode profesori hemije Zrenjaniske gimnazije: Tamara Frank i Aleksandar Rakita. Sekcija se održava svake treće subote u kabinetu hemije. Ovako je bilo na proteklim vežbama hemijske sekcije. Dođite, očekujemo vas :)

19   21 24   7c 2   17  3   4 5   8b 9a    9d 14   15 9b  16

Scroll To Top