Home » Hemija » Донација хемијском кабинету

Донација хемијском кабинету

Улагање у знање једног народа се не може измерити , јер знање представља највеће богатство!

Управо због тога, донација одељења хемијског смера –некадашње IV-6 генерације 1987/88,одељенског старешине-проф.Марије Медаревић ; која је пристигла 30.12.2015.године обрадовала је и колектив  и ученике Зрењанинске гимназије.

Захваљујући  донацији кабинет хемије  је добио: комплетну ИТ опрему, мантиле за ученике,неопходне хемикалије, хемијски прибор и посуђе .

Некадашњи ђаци су желели на овај начин да захвале својој школи , а посебно професорицама хемије које су им предавале: проф. Љиљани Печеновић , проф. Ружици Радишић , проф.Марији Медаревић  и  проф. Сперанци Миња Кокори  .

Такође желе да својим гестом подстакну и друге пријатеље ове школе који су некада били њени ученици да им се придруже.

Ова донација чини нас поносним , јер нам је веома важно да знамо да има оних који се залажу и брину о образовању и будућности наше деце.

Надамо се да ће донација допринети још бољим резултатима ове школе и квалитетнијим условима за  напредовање.

Хвала у име Зрењанинске гимназије!