Home » Nove objave » DELF u školskim ustanovama

DELF u školskim ustanovama

DELF je međunarodno priznata diploma u znanju francuskog jezika.Ova vrsta diplome se može  steći  u školskim ustanovama. Da bi se priključili ovom programu, profesor francuskog jezika i direktor zainteresovane ustanove uspostavlja kontakt sa Francuskim institutom u Srbiji.Naša škola je imala sreću da po prvi put ove godine bude priključena ovom programu.

Ambasada Francuske u Beogradu, odnosno Francuski institut – odeljenje za lingvističku saradnju, potpisali su ugovore sa državnim školskim ustanovama u Srbiji, koji im omogućavaju da svojim učenicima ponude polaganje francuskog jezika shodno njihovom nivou znanja – DELF u školskim ustanovama.

Ovaj ispit daje mogućnost adolescentima, učenicima državnih škola, dobijanje zvanične potvrde nivoa znanja francuskog jezika od A1 do B2,priznate u celoj Evropi.

Scroll To Top