Home » Nove objave » Одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику. Припреме из математике. Распоред за 26.мај 2018. год.

Припремна  настава за упис ученика у одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику ће се одржати у Зрењанинској гимназији на првом спрату у учионици број 11, у следећим терминима:

датум

група

време

наставна јединица

26.05.2018. (субота)

прва

8.00h – 9.30h Разни задаци

друга

10.00h – 11.30h Разни задаци

Прва група

Прву групу чине ученици следећих школа: Вук Караџић, Жарко Зрењанин, Доситеј Обрадовић, 2. октобар, Ђура Јакшић, Милош Црњански, Серво Михаљ