Home » Nove objave » Одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику. ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

Пријемни испит из математике за одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику одржаће се у недељу, 03.  јуна у Зрењанинској гимназији.

Ученици који су се пријавили за полагање испита треба да буду у школи у  9.15 часова.

Тестирање почиње у 10.00 и траје до 12.00 часова.

Ученици обавезно морају имати ђачку књижицу са овереном фотографијом и уписаним идентификационим бројем који им  је доделило Министарство просвете. Без књижице ученици неће моћи да приступе испиту.

Ученици треба да понесу прибор : графитну оловку, гумицу, хемијску оловку, шестар, лењир, троугао, угломер и дигитрон са основним функцијама.

Употреба мобилних телефона на испиту је најстроже забрањена.

Ученици могу понети флашицу воде.

Прелиминарни резултати испита биће објављени у холу школе и на сајту у понедељак, 04.06.2018.

Ученици и њихови родитељи који након објављивања прелиминарних резултата буду сматрали да су оштећени могу упутити истог дана писмени приговор директору школе, председнику школске уписне комисије.

Решавање жалби и увид у тестове обавиће Комисија за жалбе у четвртак, 07.06.2018. од 8.00 до 16.00 часова.  За увид у тест обавезно  је присуство родитеља , као и оверена и потписана ИД картица коју ће ученици добити на испиту. Без ИД картице није могуће уложити жалбу.

Коначни резултати пријемног испита биће објављени  8. јуна до 12.00 часова