Home » Nove objave » ОТВОРЕНА ВРАТА

ОТВОРЕНА ВРАТА

У Зрењанинској гимназији у суботу, 09.03.2019. године, од 10.00 до 12.00 часова, за све ученике осмих разреда и њихове родитеље одржаће се Отворена врата. Том приликом, на интерактиван начин,  биће представљене наставне и ваннаставне активности школе. Осмаци ће моћи  да разговарају са гимназијалцима и професорима, учествују у активностима, упознају се са простором и свим могућностима  које нуди Зрењанинска гимназија.

Посебно ће бити презентовано Одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику, јер се планира упис још 20 ученика на овом смеру. За ове ученике и ове године планиране су бесплатне припреме из математике за пријемни испит. Припреме ће се одржавати суботом, од 10.00 часова, почев од 16. марта.

Детаљан програм активности Отворених врата можете погледати  ОВДЕ program-otvorenih-vrata-skole