Home » Nove objave » Одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику. ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

Пријемни испит из математике за одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику одржаће се у недељу, 02. јуна 2019. у Зрењанинској гимназији.
Ученици који су се пријавили за полагање испита треба да буду у школи у 9.15 часова.
Тестирање почиње у 10.00 и траје до 12.00 часова.
Ученици обавезно морају имати ђачку књижицу са овереном фотографијом и уписаним идентификационим бројем који им је доделило Министарство просвете. Без књижице ученици неће моћи да приступе испиту.
Ученици треба да понесу прибор : графитну оловку, гумицу, хемијску оловку, шестар, лењир, троугао, угломер и дигитрон са основним функцијама.
Употреба мобилних телефона на испиту је најстроже забрањена.
Ученици могу понети флашицу воде.
Прелиминарни резултати испита биће објављени у холу школе и на сајту у среду , 05.06.2019.
Ученици и њихови родитељи који након објављивања прелиминарних резултата буду сматрали да су оштећени могу упутити истог дана писмени приговор директору школе, председнику школске уписне комисије.
Решавање жалби и увид у тестове обавиће Комисија за жалбе у четвртак, 06.06.2019. од 8.00 до 16.00 часова. За увид у тест обавезно је присуство родитеља , као и оверена и потписана ИД картица коју ће ученици добити на испиту. Без ИД картице није могуће уложити жалбу.
Коначни резултати пријемног испита биће објављени у петак 7. јуна до 12.00 часова