Home » Digitalna nastava u vreme epidemije » Обавештење о почетку дигиталне наставе у Зрењанинској гимназији

Обавештење о почетку дигиталне наставе у Зрењанинској гимназији

Поштовани ученици и родитељи,

У складу са тренутном ситуацијом и упутством Министарства просвете да се настава не прекида, већ се прелази  на учење на даљину, нaша школа се определила  да  од понедељка, 23. марта наставу изводи путем  електронских гугл учионица. Ова учионица има велике могућности за постављање различитих садржаја и лекција, директну комуникацију између ученика и наставника , задавања и вредновања задатака.

Тренутно наставници вредно раде на креирању  виртуелних учионица за сва одељења.

Оно што је важно да знате је да је настава обавезна за све ученике и да ће се пратити и вредновати њихов рад и ангажовање.

Ових дана сви ученици од својих наставника добиће позив да се прикључе учионицама. Молимо вас да то учините. Мада већина ученика добро влада савременим технологијама, за вас смо припремили видео упутство како се користи учионица.

Верујемо да ће овакав начин рада бити занимљив и користан и да ћемо успешно, са новим знањима завршити ову школску годину.