Home » Nove objave » Коначни резултати пријемног испита из математике за упис у одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

Коначни резултати пријемног испита за упис у одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику.

Резултате свих ученика који су полагали пријемни испит (Зрењанин и Панчево), сортиране по укупном броју бодова на испиту можете видети овде.

Резултате свих ученика који су полагали пријемни испит за Зрењанинску гимназију, сортиране по укупном броју бодова на испиту можете видети овде.

Резултате свих ученика који су полагали пријемни испит за Гимназију „Урош Предић“ у Панчеву, сортиране по укупном броју бодова на испиту можете видети овде.

Услов за упис стекли су сви ученици који имају 120 или више бодова.