Home » Nove objave » ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Поштовани родитељи,

Због погоршања епидемиолошке ситуације обавештавамо вас да сте у обавези да одмах обавестите одељењског старешину уколико је :

1. Ваше дете тестирано и тестом утврђено да је позитивно на Kовид 19.
  2. Неком у вашој породици тестом потврђен Kовид 19   (дете немојте слати у школу)
  3. Ваше дете било у контакту са Kовид 19 позитивном особом (дете немојте слати у школу)
  4. Ваше дете  болесно или има има било какве симптоме болести (температуру, бол у грлу, кашаљ, запушен нос, цурење из носа, кијање, стомачне тегобе и сл. – дете немојте слати у школу)

Kао родитељи имате право у сваком тренутку да своје дете пребаците потпуно на онлајн наставу, потребно је само да то пријавите одељењском старешини.

За ученике који ће долазити у школу строго је обавезно придржавање мера заштите, ношење маске све време у школи, дезинфекција руку и држање дистанце.

У нади да ћемо што пре изаћи из ове неповољне ситуације и вратити се редовном животу и школским активностима,

Срдачно Вас поздрављам  и  желим добро здравље!

Милан Радаковић, директор