Home » Nove objave » ОЦЕЊИВАЊЕ УЧЕНИКА У ШКОЛИ

ОЦЕЊИВАЊЕ УЧЕНИКА У ШКОЛИ

Према упутству Министарства просвете, од понедељка, 29. 03.2021. године у Зрењанинској гимназији  постоји могућност за ученике да буду оцењени у школи у непосредном контакту са наставницима, уколико за таквим начином провере знања постоји оправдан разлог.

Због неповољне епидемиолошке ситуације, настава, као и формативно и сумативно оцењивање  и даље се за већину ђака одвија путем наставе на даљину.

Изузетно, у школу се позивају и могу доћи  (а не морају)  ђаци који немају услове за наставу на даљину (рачунар, приступ интернету и сл.), уколико немају ни једну оцену из предмета или ако изразе жељу да у школи поправе оцену.

Ради безбедности ученика и наставника направљен је распоред  долазака у школу, на основу којег наставници позивају ђаке да дођу у школу.

Распоред можете погледати овде : raspored-za-pozivanje-ucenika-u-skolu-radi-provere-znanja-od-29-03-2021