Дана 18, 19. и 20. маја 2026. године у Зрењанинској гимназији под слоганом Гимназија – део мог идентитета, уприличен је први део обележавања стоосамдесетогодишњице постојања школе. Првог дана школу је посетило око стотину високостручних предавача, иначе некадашњих ученика, колега и пензионисаних колега који су одржали предавања и интерактивне часова за ученике, током редовне наставе. Други...Read More