Дана 24. маја у Новом Саду одржано је Републичко такмичење из биологије на ком су наши ученици остварили изузетан успех. У категорији четвртих разреда, ученица Ана Ковачевић 4.10, освојила је прво место и тиме добила статус најбоље у Србији. Ментор ученице је професорка Даница Петровић. У категорији трећих разреда, Јован Момиров 3.10, освојио је друго...Read More