Настасја Радишић 1.9 остварила је изузетан успех на Републичком такмичењу из латинског језика освојивши прво место и титулу најбоље у Србији. Овај резултат представља круну њеног преданог рада, знања и љубави према класичним језицима.
Такмичење је одржано 16. маја на Филозофском факултету у Београду, а наша Настасја је освојила 98 бодова од укупних 100 и заслужено понела титулу најбоље у целој Србији. Честитамо нашој ученици Настасји и њеној менторки проф. латинског језика Станислави Пудар!




