УСПЕХ НАШИХ УЧЕНИКА НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

Дана 24. маја у Новом Саду одржано је Републичко такмичење из биологије на ком су наши ученици остварили изузетан успех.

У категорији четвртих разреда, ученица Ана Ковачевић 4.10, освојила је прво место и тиме добила статус најбоље у Србији. Ментор ученице је професорка Даница Петровић.

У категорији трећих разреда, Јован Момиров 3.10, освојио је друго место, под менторством професорке Иване Сланкаменац.

Такође, похвалу за учешће на Републичком такмичењу добила је Саташа Алексић 3.10.

Овај невероватни успех резултат је великог знања, труда и посвећености, али и талента ученика. 

Честитамо ученицима и менторима!

Последње објављени чланци

Носиоци дипломе „Вук Караџић“, специјалних диплома и похваљени ученици матуранти
12.06.2026.By
Mилица Шарић добитница специјалне награде на конкурсу „Књижевност наопачке“
11.06.2026.By
Ученица генерације школске 2025/26. године је Милица Даников, одељење 4-10
11.06.2026.By

Календар

јун 2026.
П У С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930