Дана 24. маја у Новом Саду одржано је Републичко такмичење из биологије на ком су наши ученици остварили изузетан успех.
У категорији четвртих разреда, ученица Ана Ковачевић 4.10, освојила је прво место и тиме добила статус најбоље у Србији. Ментор ученице је професорка Даница Петровић.
У категорији трећих разреда, Јован Момиров 3.10, освојио је друго место, под менторством професорке Иване Сланкаменац.
Такође, похвалу за учешће на Републичком такмичењу добила је Саташа Алексић 3.10.
Овај невероватни успех резултат је великог знања, труда и посвећености, али и талента ученика.
Честитамо ученицима и менторима!



