Дана 24. маја у Тршићу одржано је Републичко такмичење из српског језика и језичке културе на којем су наши ученици остварили запажен успех. На такмичењу су учествовали Јелена Непергаћа 1.2, Мила Радаковић 1.7, Дуња Марков 1.9, Нађа Којић 1.9, Милена Даников 1.10, Вања Бабић 2.6, Матеја Туцо 3.1, Ирина Бошњак 3.6, Сташа Алексић 3.10 и Хана Вранеш 3.10. Наши ђаци су још једном показали колико знање, труд и упорност могу да доведу до великих успеха!
Треће место освојиле су ученице првог разреда Јелена Непергаћа и Дуња Марков, а друго место освојио је ученик трећег разреда Матеја Туцо. Награђене ученике су припремале проф. др Наталија Лудошки, проф. Наташа Коровљев и проф. Марина Пејић. Честитамо ученицима и њиховим менторима!









