Креативни гимназијалци на пријему у Министарству науке, технолошког развоја и иновација

Ученици Зрењанинске гимназије, чланови секције Kреативни гимназијалци, у пратњи професорице Данијеле Вукић и професора Едија Дарушија посетили су, на позив државног секретара, Министарство науке, технолошког развоја и иновација.

Њих је овом приликом примио Јован Милић специјални саветник министарке Јелене Беговић.

Током састанка наши ученици учесници у пројекатима Need for Green, Black out, Equalife i Hydrophilics представили су своје активности, а господин Милић је и играо игрицу Black out,. Искрено одушевљен нашим креативним гимназијалцима господин Милић је поздравио иновациони залет у нашој школи и обећао даљну сарадњу и подршку предузетничким потенцијалима наших ученика.

Следећи сусрет заказан је у Центру за промоцију науке.

Последње објављени чланци

Носиоци дипломе „Вук Караџић“, специјалних диплома и похваљени ученици матуранти
12.06.2026.By
Mилица Шарић добитница специјалне награде на конкурсу „Књижевност наопачке“
11.06.2026.By
Ученица генерације школске 2025/26. године је Милица Даников, одељење 4-10
11.06.2026.By

Календар

јун 2026.
П У С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930