Зрењанински гимназијалци на 45. Фрушкогорском маратону

Ученици Зрењанинске гимназије су 7. маја учествовали на 45. Фрушкогорском маратону. После две године паузе, због епидемије изазване вирусом COVID-19, ученици из одељења 1-1, 2-1, 2-3, 2-4, 2-5, 4-1 и 4-3 покушали су да пређу стазу од 16 km и сви успешно завршили трку.

Атмосферу са маратона преносимо путем фотографија и настављамо трку следеће године. Придружите нам се!

Последње објављени чланци

Носиоци дипломе „Вук Караџић“, специјалних диплома и похваљени ученици матуранти
12.06.2026.By
Mилица Шарић добитница специјалне награде на конкурсу „Књижевност наопачке“
11.06.2026.By
Ученица генерације школске 2025/26. године је Милица Даников, одељење 4-10
11.06.2026.By

Календар

јун 2026.
П У С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930